Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Засіб для чищення : порошок чистящий, вага 500 г, сипучий порошок білого кольору, призначений для чищення,відбілювання та антибактеріальної обробки керамічних, емальованих, фаянсових поверхонь, запах відповідно до ароматизатора, в к-сті 2 штуки та рідина для чищення туалету, об'ємом 1000 мл.запах відповідно до ароматизатора в кількості 1 штука.
Рідина для вікон,об'єм 500 мл, засіб рідинний з нашатирним спиртом, в кількості 1 штука.Рідина для підлоги, об'єм 1500 мл, в кількості 1 штука.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-23
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.