Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
597.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Місце надання послуг: послуги надаються на об’єктах вказаних у Додатку 1 до тендерної документації.
Строк надання послуг: з дати підписання договору і до 31.12.2020. Надання послуг здійснюється за попереднім замовленням на підставі отриманих замовником листів, про необхідність виконання послуг з дератизації чи епідпоказників від підприємств, установ чи організацій, що належать до сфери управління МОЗ.
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями.
Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції - українська або російська, інші мови (за наявності перекладу).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-23
open,aboveThresholdUA
active
prozorro