Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
3.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Термометр інфрачервоний медичний - вид вимірювання - інфрачервоний (бесконтактний) термометр; - зона вимірювання – шкіра тіла (лоб, кість тощо); - система індикацій - цифрова індикація (ЖК); - електроживлення: батарейки або акумулятори; - діапазон вимірювання - вимірювання температури тіла: від 34°C до 43 °C (± 5%); - точність виміру:± 0,1-0,3°C; - пам’ять: від 20 вимірювань; - автоматичне відключення: близько 30 секунд після останнього вимірювання; - гарантія: не менше 12 міс. ;КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) -Піунов Валерій Володимирович, (Донецька область, місто Костянтинівка, ВУЛИЦЯ КАЛІНІНА будинок 36 квартира 94.)
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-23
limited,reporting
terminated
prozorro