Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Тампони транспортні мікробіологічні призначені для узяття, зберігання і транспортування біоматеріалу. - До складу транспортної системи з середовищем входять: круглодонна ПП-пробірка з транспортним середовищем, яке герметично укупорена пробкою; зонд-тампон, вмонтований в пробку, ідентичну тій, що закриває пробірку з середовищем; пробірка і зонд- тампон разом упаковані у блістер з паперу, що ламінує, і поліетилену. - Етикетка пробірки з середовищем служить контролем її першого розкриття. - На етикетці передбачено місце для нанесення відомостей : про пацієнта ― прізвище, ім'я, стать і вік; про зразок ― найменування, дата і час відбору проби; про медустанову ― назва і адреса. - Стерильно. - Тампони транспортні відповідають загальноєвропейським нормативам MDD 93/42/CEE і IVDD 98/79/ЄС і мають СЕ маркіровку.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-24
limited,reporting
active
prozorro