Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
76.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Медичні матеріали (маска марлева чотиришарова, тип марлі 17 (упаковка 5 шт.); Рукавички оглядові нітрилові без пудри нестерильні р. М; рукавички підвищеного ризику латексні текстуровані без пудри нестерилі р. М, р. L; Пробірка Еппіндорфа №500; Бахіли полієтиленові, блакитні; Шапочка (одуванчик); Комплект протиепідемічний №1 (одноразового використання). Стерильний; Комплект протичумний №1 (протиепідеміний) (одноразового використання). Стерильний; Халат медичний хірургічний, 130 см, із передньою вологонепроникною поверхнею, 1 шт. (одноразового використання) (Нестирильний)
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-22
limited,reporting
active
prozorro