Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
43.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Комп'ютерна програма "Українська бухгалтерська система УБС" 2 робочих місця в складі модулів: Бюджетна бухгалтерія, Заробітна Плата,Торгівля і склад, xml - документи; Послуги з установки/інсталяції Програмного забезпечення; Консультативні послуги з питань обслуговування (супроводження) програмного забезпечення - комп'ютерна програма "Українська бухгалтерська система УБС"; Розробка додаткового програмного модуля для здійснення трансформації інформації.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-18
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.