Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
18.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: проведення дистанційного навчання із законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб, фахівців та членів комісій з перевірки знань ДП «НАЕК «Енергоатом». Дистанційна організація іспиту законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Видача посвідчення щодо проведеного навчання та складеного іспиту. Докладніше у Вимогах до предмета закупівлі. Забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-18
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.