Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
14.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” зі змінами внесеними Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” №530 від 17.03.2020, Постанови КМУ “Про деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України” від 20 березня 2020 року №225 (із змінами) та Програми 1006710 “Забезпечення засобами індивідуального захисту під час здійснення протиепідемічних заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України”.
Предмет закупівлі: за ДК 021:2015 код 33730000-6 Офтальмологічні вироби та коригувальні лінзи (захисні окуляри).
Код згідно УКТЗЕД: 9004 90 10 00 Захисні окуляри.
Умови оплати: Оплата Товару здійснюється після його постачання Замовнику, платежами у розмірах фактично поставленого Товару по мірі надходження коштів з Державного Бюджету України на підставі накладної.
Усі розрахунки за Договором проводяться у гривні в безготівковій формі (платіжне доручення).
Орієнтовний термін поставки товару: термін поставки товару впродовж 14 днів з моменту підписання договору. Відвантаження товару допускається як в повному обсязі так і партіями.
Поставка товару: Умови поставки товару відповідно до вимог Міжнародних правил щодо тлумачення термінів “Інкотермс 2020” на умовах DDP з урахуванням положень укладеного Договору на адресу замовника: вул. 600-річчя, 11, м. Вінниця, 21021.
Технічні вимоги:
1. Захисні окуляри (далі - Товар) повинні відповідати вимогам відповідно до специфіки Товару, вимогам чинного законодавства із захисту довкілля та природоохоронного законодавства.
2. Товар для захисту очей, який ефективно захищає при проведенні маніпуляцій, пов’язаних з безпосереднім контактом з біологічними рідинами. Товар має бути захисним, закритого типу з непрямою вентиляцією, з прозорими пластикові лінзи і покриттям від запотівання та захистом від подряпин.
3. Розмір Товару: Товар повинен мати ремінці, що регулюються, забезпечують міцне закріплення або з гнучкою рамкою, що легко пристосовується до всіх контурів обличчя та розміщується з рівномірним тиском.
4. Товар повинен бути стійким до очищення та дезінфекції.
5. Пакування: Товар повинен бути в індивідуальній упаковці.
ЗАСНОВНИК Є КІНЦЕВИМ БЕНЕФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ (КОНТРОЛЕРОМ). РЯБЧЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА Адреса засновника: 03148, м.Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ ЯКУБА КОЛАСА, будинок 29, квартира 256.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-17
limited,reporting
terminated
prozorro