Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
290.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” зі змінами внесеними Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” №530 від 17.03.2020, Постанови КМУ “Про деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України” від 20 березня 2020 року №225 (із змінами) та Програми 1006710 “Забезпечення засобами індивідуального захисту під час здійснення протиепідемічних заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України”.
Предмет закупівлі: за ДК 021:2015 код 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (НК 024:2019 - 16176 Ізолювальний костюм (Костюм біологічного захисту/Комбінезон)).
Код згідно УКТЗЕД: 3926 20 00 00 костюм біологічного захисту/комбінезон.
Умови оплати: Оплата Товару здійснюється після його постачання Замовнику, платежами у розмірах фактично поставленого Товару по мірі надходження коштів з Державного Бюджету України на підставі накладної.
Усі розрахунки за Договором проводяться у гривні в безготівковій формі (платіжне доручення).
Орієнтовний термін поставки товару: термін поставки товару впродовж 30 днів з моменту підписання договору. Відвантаження товару допускається як в повному обсязі так і партіями.
Поставка товару: Умови поставки товару відповідно до вимог Міжнародних правил щодо тлумачення термінів “Інкотермс 2020” на умовах DDP з урахуванням положень укладеного Договору на адресу замовника: вул. 600-річчя, 11, м. Вінниця, 21021.
Технічні вимоги:
1. Костюм біологічного захисту/комбінезон (далі - Товар) повинен відповідати вимогам відповідно до специфіки Товару, вимогам чинного законодавства із захисту довкілля та природоохоронного законодавства.
2. Товар призначений для забезпечення належного ступеня захисту тіла від хвороботворних мікробів, пилу, сажі тощо. Товар:
- повинен унеможливлювати проникання інфекційних агентів на шкіру (у тому числі можливо пошкоджену);
- повинен бути світлого кольору;
- повинен мати застібку закритого типу;
- не повинен обмежувати рухи під час його застосування, або обмеження повинне бути мінімальним;
- повинен бути стійким до впливу факторів навколишнього природного середовища;
- повинен мати на манжетах рукавів, на капюшоні і на штанинах резинки для щільного прилягання до тіла;
- повинен бути в окремій упаковці.
3. Товар повинен бути одноразового використання.
4. Пакування: Товар повинен бути в індивідуальній упаковці.
ЗАСНОВНИК Є КІНЦЕВИМ БЕНЕФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ (КОНТРОЛЕРОМ). РЯБЧЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
Адреса засновника: 03148, м.Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ ЯКУБА КОЛАСА, будинок 29, квартира 256
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-15
limited,reporting
terminated
prozorro