Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
131.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Кріопробірки 2 мл, стерильні, із внутрішньою кришкою, ПП діаметр 12,5х49 мм, вільні від ДНКаз, РНКаз, ДНК, АТФ та пирогенів, автоклавується, з полем для підпису, дно кругле, 50 штук в пакунку.
2. Кріопробірки 2 мл, стерильні, діаметр 12,5х49 мм, вільна від ДНКаз, РНКаз та пирогенів, градуйована, з полем для записів, зі «спідницею», з зовнішньою різьбою, поліпропіленова з гвинтовою поліетиленовою кришкою та силіконовим ущілбнюючим кільцем, 100 штук в пакунку.
3. Кріопробірки 2 мл, стерильні, діаметр 13,5х48 мм, конічна градуйована, з полем для записів, з зовнішньою різьбою поліпропіленова з гвинтовою кришкою, 100 штук в наборі.
4. Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл з плоскою кришкою, 1000 штук в пакунку.
5. Прозорі пробірки для ПЛР 0,2 мл, в стрипах по 8 штук, вільні від РНКаз, ДНКаз, ПЛР-Інгибіторів, з пласкою кришкою, 120 стрипів в пакунку.
6. Пробірки типу «еппендорф» із застібкою для ПЛР, 2 мл.
Строки постачання - до 01 липня 2020 року.
Термін придатності – не менше 1 року на момент постачання.
Учасник надає копію інструкції з використання, настанови, рекламного проспекту виробника або технічний опис або інший пояснювальний (стосовно характеристик запропонованого виробу) документ з пунктами, що містять інформацію про відповідність запропонованого товару Учасника медико-технічним вимогам Замовника та копію декларації про відповідність предмета закупівлі вимогам Технічного регламенту.
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - відсутній
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-15
limited,reporting
terminated
prozorro