Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
147.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Накінечники стерильні для ПЛР для автоматичних піпеток (дозаторів) з фільтром в штативах 0,1 - 20 мкл, стерильні, вільні від ДНКаз, РНКаз, 10х96 од.
2. Накінечники стерильні для ПЛР для автоматичних піпеток (дозаторів) з фільтром в штативах 120 мкл, стерильні, вільні від ДНКаз, РНКаз, 10х96 од.
3. Накінечники стерильні для ПЛР для автоматичних піпеток (дозаторів) з фільтром в штативах 300 мкл, стерильні, вільні від ДНКаз, РНКаз, 10х96 од.
4. Накінечники стерильні для ПЛР для автоматичних піпеток (дозаторів) з фільтром в штативах 1000 мкл, стерильні, вільні від ДНКаз, РНКаз, 10х96 од.
Строки постачання - до 01 липня 2020 року.
Термін придатності – не менше 1 року на момент постачання.
Учасник надає копію інструкції з використання, настанови, рекламного проспекту виробника або технічний опис або інший пояснювальний (стосовно характеристик запропонованого виробу) документ з пунктами, що містять інформацію про відповідність запропонованого товару Учасника медико-технічним вимогам Замовника та копію декларації про відповідність предмета закупівлі вимогам Технічного регламенту.
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - відсутній
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-15
limited,reporting
terminated
prozorro