Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Оприскувач пневматичний. Оприскувач наплічний Загальна довжина інструменту – 1 метр; Факел розпилу можна відрегулювати від струменя до туману; Покажчик тиску знаходиться під захисною системою, нацьковування повітряних мас; Балон високого тиску; Насос високопродуктивний здатний зменшити зусилля під час підкачки; Регульований ремінь для зручності використання. Оприскувач ручного типу. Загальний обсяг оприскувача – 6 або 8 літрів; Вага оприскувача – 1,8 кг; Даний предмет має просту конструкцію, легко транспортується і вимагає до себе мінімального догляду; Розпилювальна трубка має загальну довжину – 100 см; Радіус обприскування становить – 1,8 м. Закупівля організовується та проводиться відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та Порядку проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 № 225 в редакції постанови Кабінету Міністрів від 29.03.2020р.№ 248 та Постанови № 376 від 13.05.2020 року)
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-15
limited,reporting
active
prozorro