Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
11.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівель Рукавички медичні оглядові нетальковані нітрилові нестерильні (Розмір S) НК 024:2019 56286 – рукавички оглядові/процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні Рукавички медичні оглядові нетальковані нітрилові нестерильні (Розмір М) НК 024:2019 56286 – рукавички оглядові/процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні (ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали) Рукавички медичні оглядові нетальковані нітрилові нестерильні (Розмір S). Оглядові рукавички для проведення рутинних медичних та лабораторних маніпуляцій. Манжет рукавички повинен мати валик. Рукавички повинні бути нестерильні, упаковані по 50 пар (кожного розміру). Не текстуровані. Матеріал: нітрилові, не опудрені Індивідуальна упаковка. Кількість: 1000 пар. Ціна за одиницю товару 6,0 грн. з ПДВ; Строк поставки: до 30 червня 2020 року; Місця поставки: м. Київ, вул. Волоська , 47; Умови розрахунків: Замовник здійснює оплату за послуги в національній валюті України в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі видаткових накладних при наявності коштів на рахунку Замовника, протягом 10 робочих днів. Рукавички медичні оглядові нетальковані нітрилові нестерильні (Розмір М). Оглядові рукавички для проведення рутинних медичних та лабораторних маніпуляцій. Манжет рукавички повинен мати валик. Рукавички повинні бути нестерильні, упаковані по 50 пар (кожного розміру). Не текстуровані. Матеріал: нітрилові, не опудрені Індивідуальна упаковка. Кількість: 1000 пар. Ціна за одиницю товару 6,0 грн. з ПДВ; Строк поставки: до 30 червня 2020 року; Місця поставки: м. Київ, вул. Волоська , 47; Умови розрахунків: Замовник здійснює оплату за послуги в національній валюті України в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі видаткових накладних при наявності коштів на рахунку Замовника, протягом 10 робочих днів.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-12
limited,reporting
terminated
prozorro