Хто платив
Кому платив
Сума*
16.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
3.1 Технічне обслуговування систем(и) пожежної автоматики включає в себе виконання планових регламентних робіт (Регламенти 1,2 прейскурант № 2661001-92), необхідних для утримання обладнання в робочому стані, де Регламент 1 включає в себе зовнішній огляд та перевірку працездатності обладнання, Регламент 2 - виконання профілактичних робіт (очищення зовнішніх поверхонь технічних засобів, перевірку технічного стану їх внутрішнього монтування (внутрішніх поверхонь), змащування, підпайку, підтиснення болтових з'єднань тощо (п. Л.5.8 ДБИ В.2.5-56:2010)) та дрібний ремонт (тобто такий, що може бути виконаний на місці інженером з технічного обслуговування).
3.2 Періодичність проведення регламентів — один раз на місяць.
3.3 При виході з ладу систем(и) пожежної автоматики з вини Замовника виклик Виконавця і усунення недоліків Виконавцем виконуються за рахунок Замовника.
3.4 Заміна (відновлення) несправних деталей (складальних одиниць) виконується за рахунок Виконавця, якщо вартість замінюваних (відновлюваних) деталей (складальних одиниць) не перевищує 20% від суми технічного обслуговування цього об'єкта за місяць. Якщо вартість замінюваних (відновлюваних) деталей (складальних одиниць) перевищує 20% від суми технічного обслуговування цього об'єкта за місяць, то витрати несе Замовник.
Заміна (відновлення) несправних деталей (складальних одиниць), якщо їх вартість перевищує 20% від суми технічного обслуговування цього об'єкта за місяць, не є технічним обслуговуванням, а є ремонтом (розділ 3 прейскуранта № 2661001- 92). Витрати на заміну (відновлення) несправних деталей (складальних одиниць), якщо їх вартість перевищує 20% від суми технічного обслуговування цього об'єкта за місяць, не входять в суму договору на технічне обслуговування. Для заміни обладнання необхідно укласти договір на ремонт з Виконавцем або будь-якою іншою організацією, що має спеціальну пожежну ліцензію на монтаж систем, до яких належать несправні деталі (складальні одиниці).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-12
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.