Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
7.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Продукт і упаковка повинні бути чистими, без плям, логотипи на внутрішній і зовнішніх упаковках мають бути відповідними, комплектування має бути повним і структура має бути повною. Ширина плівкової смужки мембрани повинна бути не менше 2,5 мм. Швидкість міграції рідини повинна бути не повільніше 5 мм/хв. Тест з 3-ма референтними матеріалами на чутливість: L1 є позитивним на IgM, L2 повинен бути позитивним на IgG і L3 (матрична сироватка) повинен бути негативним. Випробуваний 10-ма позитивними на IgM еталонами, показник відповідності з референтним позитивним на IgM продуктом повинен бути 10/10; випробуваний 10-ма позитивними на IgG еталонами, показник відповідності з референтним позитивним на IgG продуктом повинен бути 10/10. Випробуваний 10-ма негативними еталонними матеріалами. Показник відповідності з негативними еталонними матеріалами повинен бути 10/10. Один референтний з точності на IgM продукт використовувався для випробування і паралельно тестувалися 10 осіб. Усі результати тестів, які позитивні на IgM, повинні відповідати, і забарвлення повинно бути однорідним. Один референтний з точності на IgG продукт використовувався для випробування і паралельно тестувалися 10 осіб. Усі результати тестів, які позитивні на IgG, повинні відповідати, і забарвлення повинно бути однорідним.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-09
limited,reporting
terminated
prozorro