Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Страхова компанія повинна мати ліцензію на здійснення обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на момент подання пропозиції.
Страхові послуги (в тому числі визначення страхових платежів, виплат та лімітів), повинні надаватись учасником відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про страхування», Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 01.07.2004 року №1961-IV (зі змінами та доповненнями), та інших актів законодавства України у сфері страхування.
Транспортний засіб, що підлягає обов’язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів :
- марка -ГАЗ 33023;
-номерний знак- ВС8038ВН;
-номер кузова шасі,рами-№33023070083100;
-рік випуску:2007;
-тип В3.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-09
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.