Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
3.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
послуги з технічного обслуговування/ремонт обладнання, що знаходиться в експлуатації у замовника (ДК 021:2015-послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання) -кисневий концентратор INVACARE Platinum (ремонт апарату, ремонт системи подачі кисню (усунення аварійного режиму та відключення помпи), профілактика осушувача (чистка), налаштування роботи, перевірка працездатності. Апарат ультразвукової діагностики Сійменс (діагностика системи, налаштування роботи ультразвукових датчиків (3-шт.),ремонт кнопок регулювання (відсутність реакцій), усунення програмних помилок на екрані, перевірка працездатності
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-09
limited,reporting
active
prozorro