Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
6.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Шафа книжкова шириною 80 см, висотою 220 см, матеріал ДСП в к-сті 1 шт.;шафа гардеробна шириною 40 см, висотою 220 см, матеріал ДСП в к-сті 1 шт.;стіл приставний шириною 60 см, висотою 90 см, матеріал ДСП в к-сті 1шт. Товар повинен бути новим, таким що не був у використанні.Технічні та якісні характеристики товару повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства ((державним стандартам (технічним умовам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля)).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-04
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.