Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Нагрудний знак із білого металу, який покривається емаллю синього кольору і по периметру береться в рамку. Напис "ОПЕРАТИВНИЙ ЧЕРГОВИЙ". Рамка виконується фарбою золотистого кольору. Написи виконуються без нахилу, прямими літерами. Висота літер - 0,7 см. Розмір знака : ширина-7 см, висота - 3,5 см. На зворотному боці знака повинна бути шпилька для кріплення до одягу. Нагрудний знак із білого металу, який покривається емаллю синього кольору і по периметру береться в рамку. Напис "ПОМІЧНИК ОПЕРАТИВНОГО ЧЕРГОВОГО". Рамка виконується фарбою золотистого кольору. Написи виконуються без нахилу, прямими літерами. Висота літер - 0,7 см. Розмір знака : ширина-7 см, висота - 3,5 см. На зворотному боці знака повинна бути шпилька для кріплення до одягу.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-04
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.