Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Стабільний при зберіганні протягом 3-х років. Розчинність в воді - не менше 20 г / ДМЗ. Водні розчини ХЛОРАНТОІНА прозорі, безбарвні, мають слабкий запах хлору. Допускається помірна опалесценция водних розчинів ХЛОРАНТОІНА. Робочі розчини засобу мають миючі, дезінфікуючі та передстерилізаційного властивостями, не ушкоджують об'єкти, виготовлені з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів, дерева, кахлю, порцеляни, фаянсу і поверхні медичних приладів і обладнання з лакофарбовими, гальванічними і полімерним покриттям, добре емульгують жири , видаляють бепково-жирову плівку з оброблюваних поверхонь, легко з них змиваються, не залишаючи нальоту. Гомогенизируют мокроту і інші виділення.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-03
limited,reporting
active
prozorro