Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Постанови КМУ «Про деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України»: Рукавички латексні оглядові нестерильні неанатомічні неопудрені білого кольору (в упаковці 100 штук) «SANITAIR CARE» розміром L, в кількості 9 упаковок та Рукавички латексні оглядові нестерильні неанатомічні опудрені білого кольору (в упаковці 100 штук) «Madicom» розміром L, в кількості 2 упаковки. Для повсякденного використання під час звичайних обстежень і діагностики в галузі медицини, фармацевтичної, хімічної, харчової промисловості, лабораторній практиці, а також в грибному виробництві. Високоякісний матеріал зберігає природну чутливість рук і створює комфорт при роботі. Гіпоалергенні. Захищають від впливу основ, багатьох розчинників і складних ефірів, тваринних жирів. Рукавички мають високу стійкість до проколів і натягу, легко одягаються і щільно облягають обидві руки
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-03
limited,reporting
terminated
prozorro