Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
6.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Категорія замовника: орган державної (судової) влади.
2. Перелік критеріїв та методика оцінки тендерних пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв- Ціна 100%, оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель шляхом застосування електронного аукціону.
3. Найбільш економічно вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ).
4. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:
Шафа металева із замком
Призначена для зберігання великих обсягів документації, службової та ділової інформації, матеріальних цінностей.
Ширина (мм) 900 (+/- 0,5);
Глибина (мм) 390 (+/- 0,5);
Висота (мм) 1800 (+/- 0,5);
Відстань між полицями (мм) 360 мм.
Тип замка (механіка), ключ;
Тип покриття- полімерне;
Колір корпусу та дверей –сірий;
Кількість полиць чотири, вид товару при відвантаженні -зібраний.
Товар повинен бути новим та таким, що раніше не використовувався, і складатися з матеріалів, що раніше не використовувалися.
Якість товару повинна відповідати вимогам технічної і експлуатаційної документації виробника, ДСТУ, ГСТУ, ГОСТ чи ТУ України.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-03
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.