Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
1 745.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг:
1. Набір реактивів для виділення вірусної ДНК та/або РНК з безклітинних біологічних рідин (плазма, сироватка, носоглоткові змиви) на 50 зразків. Формат: центрифужні колонки з силікомембраною.
2. Мультіплексна якісна ідентифікація коронавірусу 2019-nCoV за допомогою ПЛР у реальному часі на 100 реакцій. Тест-система адаптована для Real time ПЛР системи - CFX96 IVD/Dx (BioRad). Матеріал для виділення вірусної РНК: носоглоткові мазки, носоглотковий аспірат, мокрота, бронхіальний лаваж.
Учасник надає копію інструкції з використання, настанови, рекламного проспекту виробника або технічний опис або інший пояснювальний (стосовно характеристик запропонованого виробу) документ з пунктами, що містять інформацію про відповідність запропонованого товару Учасника медико-технічним вимогам Замовника та копію декларації про відповідність предмета закупівлі вимогам Технічного регламенту.
Строк постачання – до 01.07.2020 року.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-03
limited,reporting
terminated
prozorro