Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
142.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Медико-технічні вимоги до дезінфікуючого засобу:
1. Засіб для дезінфекції поверхонь хлорвмісткий , із вмістом дихлорізоцианурату, не менше 90% з віруліцидною дією (гепатит В, СНІД), наявність режиму застосування при особливо небезпечних інфекціях, наявність скороченої експозиції (не більше 15 хвилин) для знезараження різноманітних об’єктів, забруднених кров’ю, таблетки саморозчинні, з боріздкою і можливістю ділення на 2 та 4 частини, фасовка для приготування не більше 20 л робочого розчину, в упаковці не більше 1 кг.
Строки постачання - до 01 липня 2020 року.
Термін придатності – не менше 1 року на момент постачання.
Учасник надає копії методичних вказівок, інструкцій та/або настанов, рекламних проспектів, технічних описів тощо, що підтверджують відповідність наданих пропозицій за медико-технічними характеристиками.
Надати копію висновка Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-05-26
limited,reporting
terminated
prozorro