Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
10.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Диски з антибіотиками (№100) (АСПЕКТ) - Диски для визначення чутливості мікроорганізмів до лікарських засобів. Диски виготовлені з картону, який наділений спеціальними властивостями та насичений стандартними розчинами антибіотиків визначеної концентрації.
2. Оптохін Optochin використовуються для ідентифікації та диференціації Streptococcus pneumoniae і "зеленящіх" стрептококів. Оптохіновие диски представляють собою диски з фільтрувального паперу, просочені оптохіном.
3. Тіогліколеве середовище 250г. Середовище використовується для контролю стерильності. Зразок або його суспензію вносять у стерильне середовище в пробірках, та культивують при 37°С протягом 24-48 годин. Паралельно залишається незасіяна пробірка як контроль. При мікробіологічному забрудненні середовище мутніє, аероби утворюють помутніння у верхній частині пробірки, анаероби у нижній.
4. Агар ЕНДО 250г Технічні умови: Сухий препарат у вигляді гомогенного сипучого порошку; Відповідність стандартам ISO, СЕ, GMP, та українським стандартам якості; Відповідає приписам іноземних та українських фармакопей; Маркування етикетки згідно вимог чинного законодавства та українською мовою; Сертифікати аналізу та якості (оригінал та переклад); Діюча реєстрація в Україні; Інструкція українською мовою; Термін придатності - не менше 4 років; Перевірений тест-культурами АТСС на ростові властивості;
5. Сабуро агар 250г. Готове поживне середовище в складі має 4% глюкози, що оптимально для розвитку грибків та дріжджів. Пептон слугує джерелом азотних речовин, а дріжджовий екстракт інтенсифікує ріст забезпечуючи мікроорганізми готовими складними органічними сполуками.
6. Поживний бульон 250г. Поживний бульйон - базове рідке поживне середовище. Підтримує ріст більшості бактерій та не має інгібуючої дії. Використовується для накопичення біомаси та дослідження продуктів життєдіяльності бактерій. Бульйон повністю забезпечує потреби мікроорганізмів у поживних речовинах та підтримує розвиток та продукування характерних сполук.
7. Проявник "ОНІКО" для фотохімічної обробки медичних рентгенівських плівок (2,5л на 15л) Відповіднодо ТУ У 24.6-19242964-003:2006
Використовується для проявки рентген знімків.
Концентрат розфасований в каністри по 2,5 літра.
8. Фіксаж "ОНІКО" для фотохімічної обробки медичних рентгенівських плівок (3л на 15л.) Відповіднодо ТУ У 24.6-19242964-003:2006
фіксаж прізначений для ручної обробки рентгенівськіх медичних плівок.


Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-05-25
limited,reporting
active
prozorro