Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
34.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Дата укладення та номер договору/документа (документів), що підтверджують придбання товару (товарів), робіт та послуги (послуг): договір № 200520/02 купівлі-продажу примірника програмного продукту від 20.05.2020р.
Ідентифікаційний код Замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 21926724.
Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації (юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.
Строк виконання договору: до 31.12.2020р.
Строк поставки товарів: протягом 10 робочих днів з дня отримання Продавцем грошових коштів.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-05-20
limited,reporting
active
prozorro