Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
754.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
код 30.20.9 - послуги щодо відновлювання та оснащування залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; роботи субпідрядні як частина виробництва залізничних локомотивів і рухомого складу (капітальний ремонт лінійного обладнання ТРС) - відповідно до Додатку 6 конкурсної документації: лот 1 - капітальний ремонт електричного обладнання тепловозів; лот 2 - капітальний ремонт головних генераторів тепловозів; лот 3 - капітальний ремонт секцій охолодження тепловозів серій 2М62, ЧМЕ3 (вітчизняного виробництва); лот 4 - капітальний ремонт секцій охолодження тепловозів серії ЧМЕ3 (Чеського виробництва); лот 5 - капітальний ремонт механічного обладнання тепловозів серії ЧМЕ3
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2013-08-14
Відкриті торги
Завершені з визначенням переможця
Транспортні засоби та комплектуючі, технічне обслуговування, транспортні послуги