Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
7.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
код 80.20.1 - послуги систем безпеки (реагування на тривожну сигналізацію на об'єктах УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"): лот 1 - послуги систем безпеки (реагування на тривожну сигналізацію на об'єкті Сумське ЛВУМГ УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"); лот 2 - послуги систем безпеки (реагування на тривожну сигналізацію на об'єкті Диканське ЛВУМГ УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"); лот 3 - послуги систем безпеки (реагування на тривожну сигналізацію на об'єкті Лубенське ЛВУМГ УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"); лот 4 - послуги систем безпеки (реагування на тривожну сигналізацію на об'єкті Чернігівське ЛВУМГ УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"); лот 5 - послуги систем безпеки (реагування на тривожну сигналізацію на об'єкті Боярське ЛВУМГ УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"); лот 6 - послуги систем безпеки (реагування на тривожну сигналізацію на об'єкті Бердичівське ЛВУМГ УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"); лот 7 - послуги систем безпеки (реагування на тривожну сигналізацію на об'єкті адмінбудинок УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ")
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2013-07-25
Відкриті торги
Завершені з визначенням переможця
Товари, роботи, послуги