Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
50.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Комунальний заклад “Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова” є учасником цільової “Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області на 2019 – 2023 роки”, затвердженої рішенням XVІІI сесії VІI скликання Харківської обласної ради від 6 грудня 2018 року № 822-VII. Відповідно до п. 5.31 переліку заходів вищевказаної програми передбачено цільове фінансування формування страхового фонду документації закладів культури.
Відповідно до п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. № 320 “Про затвердження Положення про порядок формування, ведення та використання обласного (регіонального) страхового фонду документації” до складу обласного (регіонального) страхового фонду документації, зокрема, входять документи на об'єкти культурної спадщини, розташовані на території області (регіону), а також належить інформація про культурні цінності, та на продукцію господарського призначення, які мають важливе значення для сталого функціонування економіки області (регіону). Також відповідно до п. 5 вищевказаної постанови документи обласного (регіонального) СФД виготовляються підприємствами страхового фонду документації України, заносяться в установленому порядку до Державного реєстру документів страхового фонду документації України і відправляються на бази зберігання страхового фонду документації України.
Відповідно до статей 9, 10, 25 Закону “Про страховий фонд документації України” виготовлення документів страхового фонду здійснюють спеціальні установи страхового фонду документації України (регіонального центру страхового фонду документації) за договором з постачальником документів, який готує і відправляє документи в установленому порядку. Регіональні центри страхового фонду документації створені на виконання Указу Президента України від 22.10.1992 № 502/92 і постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.1992 № 654-08 в містах Донецьку, Дніпропетровську, Києві, Львові, Одесі, Сімферополі, Харкові, Черкасах.
Згідно імперативної норми статті 24 Закону “Про страховий фонд документації України”: (Фінансування робіт з формування, ведення та використання СФД України) - «Фінансування робіт з формування страхового фонду документації України здійснюється з бюджету Автономної Республіки Крим, місцевих бюджетів, власних коштів постачальників документів в межах, передбачених обласними (регіональними) програмами».
Наказом Державної архівної служби від 10.04.2013 № 50 “Про закріплення територій за регіональними центрами страхового фонду документації” для надання місцевим органам влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям методичної допомоги з питань розроблення галузевих та обласних (регіональних) програм створення СФД Харківська область закріплена за Північно-східним регіональним центром страхового фонду документації.

Враховуючи потребу здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням, закупівлю послуг з підготовки документації та виготовлення документів страхового фонду документації для збереження документів на об'єкти культурної спадщини комунального закладу «Харківський історичний музей ім. М.Ф.Сумцова» неможливо здійснити у іншого виконавця ніж Північно-східний РЦ СФД (код ЄДРПОУ 14321110).

Таким чином, ці послуги можуть бути надані замовнику виключно певним суб’єктом господарювання за відсутності конкуренції з технічних причин. Відповідно договір про вищевказану закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником. Відповідно до п.2 ч.7 ст.3 закону “Про публічні закупівлі” придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за відсутність конкуренції з технічних причин. Тому замовник прийняв рішення про придбання цих послуг без застосування порядку проведення спрощених закупівель.

Місцезнаходження Замовника: 61003, Україна, Харківська обл., м. Харків, вул. Університетська, буд. 5
Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 закону “Про публічні закупівлі”.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-05-15
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.