Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
16.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Перчатки н/ст. огл. з пудрою - нестерильний виріб з натурального латексу гевеї (НЛГ), який медичні працівники вдягають на руки як захисний бар'єр під час обстеження / лікування пацієнта або для інших санітарних цілей; його внутрішня поверхня покрита тальком для полегшення надягання / знімання. Зазвичай застосовують як двосторонній бар'єр захисту як пацієнта, так і персоналу від різної контамінації. Виріб разового використання.
Шпатель лор - ручний пристрій, використовується для відтискання язика, з метою полегшення огляду оточуючих органів/тканин. Виріб являє собою двосторонній плоский інструмент із заокругленими робочими кінцями, виготовленими з дерева або пластмаси. Це пристрій одноразового використання.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-05-14
limited,reporting
terminated
prozorro