Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
14.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Готовий до використання розчин. 2. Загальний вміст суміші спиртів від 75%. рН -5,5-7,0 од. 3. Широкий спектр антимікробної активності по відношення до бактерій (у тому числі туберкульоз), вірусів (вкл. віруси грипу H1N1, H5N1, парентеральні вірусні гепатити В,С, вірус СНІД (ВІЛ), патогенних грибів (вкл. збудників кандидозів, дерматомікозів, трихофітій). 4. Антимікробні властивості засобу відповідають Європейським стандартам EN 14348, EN 14561, EN 14476, EN 13624. Зазначено у регламенті. 5. Призначення: - Гігієнічна обробка рук; - Хірургічна обробка рук; - Антисептична обробка шкіри пацієнта перед проведенням маніпуляцій; - Швидка дезінфекція невеликих за площею об’єктів. 6. Засіб не повинен виявляти кумулятивних, мутагенних, ембріотоксичних, гонадотропних, тератогенних і канцерогенних властивостей. 8Термін придатності засобу не >3 років.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-05-14
limited,reporting
terminated
prozorro