Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
4.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інфрачервоні термометри (Оптичні інфрачервоні пірометри) використовуються всюди де є недоступний контактний метод вимірювання: при високих температурах, у важкодоступних місцях, де потрібне миттєве вимірювання та ін.
Основними плюсами безконтактних пірометрів даної серії є:
- широкий вибір діапазонів вимірювання температур від -60°C до 3000°C;
- широкий вибір плями вимірювання до відстані аж до 80:1;
- вимірювальне місце пірометра позначає відразу ДВА лазери;
- можливість використання контактних температурних щупів.
- звукова та графічна сигналізація при виході за межі діапазону вимірювань безконтактного термометра .

Для зручності вимірювань за допомогою Інфрачервоного термометра (оптичного пірометра), в ньому передбачено такі режими роботи:
MAX - Максимальне значення – відображення максимального значення, що було виміряне безконтактним пірометром під час проведення досліджень. Цей режим є не замінним для знаходження точки максимальної температури на тілі великого розміру.
MIN - Мінімальне значення – відображення мінімального значення температури, що було виміряне Інфрачервоним термометром під час проведення досліджень. Цей режим є не замінним для знаходження точки мінімальної температури на тілі великого розміру.
dIF - Різниця між мінімальним та максимальним значенням – показує абсолютну різницю температур, що була виміряні оптичним пірометром під час проведення досліджень. Цей режим є не замінним для знаходження перепадів температур досліджуваного тіла.
AVG - Середнє значення – Середнє значення всіх вимірів оптичного термометра, що були проведенні під час дослідження температури одного тіла.
HAL LAL - Встановлення мінімального та максимального значення для звукової сигналізації при виході за діапазон вимірюваних температур оптичними пірометрами.

У зв'язку з відсутністю рухомих частин пірометри можуть працювати в широкому діапазоні температур і вологості зовнішнього середовища, а також в умовах запиленості повітря, і впливу вібрації на прилад.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-05-14
limited,reporting
terminated
prozorro