Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
4.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
3.1.Товар повинен бути доставлений Замовнику в упаковці, яка відповідає характеру Товару і захищає його від пошкоджень при доставці і при подальшому його зберіганні. Тара, пакування та маркування Товару повинні відповідати вимогам відповідних стандартів.
3.2. Постачальник зобов'язується поставити Товар новим, який не був в експлуатації, придатним до експлуатації відповідно до свого призначення, і відповідно до технологічних умов Замовника.
3.3. У разі виникнення претензій щодо якості або кількості Товару Замовник має право пред'явити відповідні претензії протягом 30 робочих днів після отримання Товару шляхом направлення письмового повідомлення Постачальнику з викладенням виявлених недоліків Товару.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-05-12
limited,reporting
active
prozorro