Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
1.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
47174 - Непудровані оглядові / процедурні рукавички з синтетичного полімеру, нестерильні - Рукавички нітрілові

Специфікація

Рукавички оглядові нітрилові непудрені нестерильні - одноразовий медичний виріб з текстурованою поверхнею, еластичні та міцні. Кольори: білий, блакитний, рожевий та чорний. Матеріал не містить латекс. Розмір: М. Довжина рукавичок 240 мм, ширина долоні: M 90 99мм, товщина стінок палець 0,12 мм, долоня 0,08 мм, манжет 0,05 мм. Медичний виріб міцний на розриви і проколи, гіпоалергенний, приємний на дотик і комфортний у носінні, має високі тактильні властивості, стійкі до хімічних речовин.

61937 - Бахіли хірургічні – Бахіли одноразові

Специфікація

Бахіли текстуровані поліетиленові, (або спанбондові) одноразові виготовлені з міцного поліетилену з підвищеною стійкістю до зносу. Текстурована поверхня перешкоджає ковзанню. Фіксуються за допомогою гумки. Розмір – універсальний. Матеріал – поліетилен, колір – синій.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-05-04
limited,reporting
active
prozorro