Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
8.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Щиток із захисним підйомним екраном Borika - прозорий захисний виріб, який медичний працівник надягає на обличчя для захисту від бризок крові та інших рідин тіла під час будь-яких клінічних процедур.
Халат захисний, спанбонд 35г/м2 - універсальний предмет одягу, виготовлений з натуральних і синтетичних матеріалів або їх поєднань, що носиться поверх костюма хірурга під час хірургічних операцій. Залежно від передбачуваного застосування може бути водостійким або непроникним для рідини.Халат для операційної палати (ОП) застосовують під час хірургічних процедур з метою захисту як пацієнта, так і персоналу операційної від перенесення мікроорганізмів, рідин тіла і частинок рідини в повітрі. Це предмет одягу разового застосування.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-04-29
limited,reporting
terminated
prozorro