Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
4.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Захисні окуляри призначені для захисту області очей від рідин, пилу і летять дрібних предметів. Захисні окуляри виготовлені з пластику, який має прозорий колір. Пристрій дужки дозволяє ви-користовувати дані окуляри для будь-якого розміру голови. Бічні грані з прозорого пластика за-безпечують захист очей з максимально широким кутом огляду (до 180 градусів).
Респіратор FFP2 призначений для індивідуального захисту органів дихання від шкідливих по-лідисперсних аерозолів (пилу, диму, туману), в приміщеннях і на відкритому повітрі. Повинен відповідати ДСТУ EN 149. 2001+А1:2009..
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-04-28
limited,reporting
terminated
prozorro