Хто платив
Кому платив
Сума*
199.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Придбання лікарських засобів (Meropenem) (738 флаконів) на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) за рахунок коштів місцевого бюджету. Загальні вимоги:
1. Запропонований товар повинен бути зареєстрованим в Україні у встановленому законодавством порядку.
2. Учасник повинен мати право на провадження діяльності з роздрібної або оптової торгівлі лікарськими засобами.
3. Залишковий термін придатності товару на момент постачання замовнику повинен бути не менше 85% від терміну придатності, визначеного виробником.
4. Строк поставки протягом 3 робочих днів з дня направлення замовником постачальнику заявки на поставку лікарських засобів.
5. Поставка лікарських засобів здійснюється за рахунок постачальника згідно заявки замовника. Учасник повинен забезпечувати належні умови зберігання та транспортування лікарських засобів з дотриманням умов «холодового ланцюга». Товар повинен мати відповідне пакування, яке забезпечує цілісність товару та збереження його якості під час транспортування.
6. Надання сертифікатів якості та реєстраційних посвідчень на товар, що пропонується, згідно медикотехнічних вимог, при кожній поставці товару.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-04-22
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.