Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
6.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) надаються відповідно до адреси об'єктів і періодичності вивозу, вказаних у заявці. Дні вивезення ТПВ відповідно до дислокації (Додаток 1): понеділок - два рази в місяць, кількість контейнерів - 2 шт. Вартість послуги з вивезення та захоронення ТПВ за 1 куб.м. складає - 141,51 грн., ПДВ 20% - 28,30 грн., загальна вартіть - 169,81 грн. У випадку зміни ціни послуг, діючих тарифів чи підвищення коефіцієнтів до них - Виконавець повідомляє Замовника за 30 к.днів про зміну вартості послуги та Сторони письмово укладають додаткову угоду.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-04-22
limited,reporting
active
prozorro