Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
7.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Технічні характеристики: згідно з ДСТУ 3982-2000 "Авіаційні палива, оливи, мастильні матеріали і технічні рідини. Організація і правила контролю якості" та забезпечення вимог "Інструкції із забезпечення заправлення повітряних суден ПММ і ТР в підприємствах цивільного авіаційного транспорту України".
Тема навчання на курсах підвищення кваліфікації у науково-технічній школі-семінарі:
«Сучасні вимоги контролю якості авіаційних ПММ і ТР».
Якісні характеристики: Виконавець повинен надати Замовнику Послуги, якість яких відповідає умовам цього Договору, а в разі їх відсутності або неповноти - вимогам, що звичайно ставляться до Послуг відповідного характеру.
Умови оплати: Замовник протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання сторонами Акта наданих Послуг перераховує на поточний рахунок Виконавця 100% ціни фактично наданих послуг.
Джерело фінансування закупівлі - власні кошти.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-04-17
limited,reporting
active
prozorro