Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
141.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19: Серветка марлева захисна (маска захисна) в кількості 6000 штук, тришарова з заушними резинками. Одноразового використання. Призначена для захисту від вірусів, бактерій, мілкодесперсного пилу металу, дерева, скловолокна, полімерів, муки, хлопка. Форма серветки марлевої підходить до різних розмірів і форм обличчя. Складки збільшеної глибини сприяють найкращому розташуванні маски на обличчі. Не затрудняє дихання та не викликає алергічних реакцій.
Респіратор з клапаном захисний в кількості 180 штук. Білого кольру, який призначений для захисту від вірусів, бактерій, мілкодесперсного пилу металу, дерева, скловолокна, полімерів, муки, хлопка. Виготовлений з високотехнологічного фільтруючого матеріалу, складної конструкції. Форма респіратора підходить до різних розмірів і форм обличчя. Носовий зажим забезпечує щільне прилягання та додатковий комфорт.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-04-16
limited,reporting
terminated
prozorro