Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
15.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Технічні характеристики: Костюм брезентовий зі спилком (комбінований) складається з куртки та штанів прямого силуету. Виготовлений з вогнетривкого брезенту і шкіряного спилка. Рукава двошовні з високими двосторонніми манжетами. Кокетка і поличка вточені, зроблені з вогнетривкого брезенту. Манжети і зовнішня частина рукава покриті накладками з шкіряного спилка. Комір відкладній. Штани з притачним поясом, застібається з боку, отворами для обміну повітря і кишенями. Передня частина штанів захищена накладками зі спилка. Також в костюмі є тканинні накладки, для захисту шкіри від натирання.
Костюм брезентовий. Тканина високоякісний брезент з вогнетривким просоченням. Щільність 480г/м.кв. Куртка робоча прямого силуету, застібка центральна, потайна на ґудзики, рукава втачні, комір відкладний. На поличках нижні прорізні кишені «в рамку». Кокетка спинки полувідлітна (з отворами для вентиляції). Штани костюма – прямі, гульфик на ґудзиках, дві накладних кишені. Костюм посилений накладками на ліктях, колінах. Костюм без підкладки, з однослойного матеріалу.
Якісні характеристики: Якісно поставленим Товаром вважається такий Товар, який відповідає вимогам, що звичайно ставляться до Товару відповідного характеру.
Умови оплати: Замовник протягом 30 (тридцяти) календарних днів після фактичної поставки Товару та підписання Сторонами видаткової накладної на Товар перераховує на поточний рахунок Постачальника 100% ціни фактичного поставленого Товару.
Джерело фінансування закупівлі - власні кошти
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-04-15
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.