Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
88.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Поточний ремонт вуличного освітлення м.Перечин,вул.Підгірна,вул.Сонячна, вул.Суворова, пр.Суворова, пр.Підгірний,вул.Партизанська, вул.Чкалова, вул.8-го Березня, вул.Вишнева,вул.Садова,пр. Садовий,вул.Ломоносова,вул.Богдана Хмельницького,вул.Духновича,вул.Маяковського вул.Промислова,вул.Гагаріна,вул.І.Франка,вул.Мала,вул.Шевченка,пр.Шевченка,вул.Вишнева,вул.Толстого,вул.Академіка Корольова, вул.Братів Кедюличів,вул.Гуменська,вул.Пушкіна,вул.Панаса Мирного,вул.Яцка,вул.Цегельна,вул.Заводська,вул.Будівельників,вул.Борканюка,вул.Лєрмонтова, вул.Марії Підгірянки, вул. 1 Травня , вул.Горького, вул.Перемоги, вул.Весняна, вул.Михайла Кулі, вул.Маріїї Химинець, вул.Ужанська, пр.Ужанський,пр.Лісний, площа Незалежності,площа Народна,вул.Ужгородська 1.0 послуга
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-04-14
limited,reporting
active
prozorro