Хто платив
Кому платив
Сума*
103.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
№ п/п Найменування Од. виміру Кількість Вимоги до медичних виробів Ціна, грн.
1 Шприц одноразовий стерильний (шприц ін'єкційний одноразового використання, луєр сліп 2,0 мл., трьохкомпонентний шт. 51 000 1.Призначення: Застосовується для проведення підшкі рних, внутрішньошкірних, внутрішньовенних та/або внутрішньо м’язових ін’єкцій в лікувально- профілактичних закладах.
2.Технічні характеристики:
Трьохкомпонентний 2 мл, розмір голки 0,6х25 мм, Луєр Сліп. Прозорий циліндр, виготовлений з гомополімера поліпропілену.Чітка, стійка до стирання шкала. Стопорне кільце. Поршень з плунжером, виконано з синтетичного матеріалу, що не викликає алергічних реакцій. Не містить латекс. Матеріал виготовлення голки - аустенітна нержавіюча сталь. Зємна атравматична голка з ковпачком та трьохгранною алмазною заточкою. Термін придатності 5 років з дати виготовлення вказаної на упаковці. Стерильний, апірогенний, нетоксичний. Індивідуальне пакування. 0,86
2 Шприц одноразовий стерильний (шприц ін'єкційний одноразового використання, луєр сліп 5,0 мл., трьохкомпонентний) шт. 51 000 1.Призначення: Застосовується для проведення підшкірних, внутрішньошкірних, внутрішньовенних та/або внутрішньо м’язових ін’єкцій в лікувально- профілактичних закладах.
2.Технічні характеристики:
Трьохкомпонентний. Об’єм та розмір голки: 5 мл, розмір голки 0,7х38 мм, Луєр Сліп. Прозорий циліндр, виготовлений з гомополімера поліпропілену. Чітка, стійка до стирання шкала. Стопорне кільце. Поршень з плунжером повинен бути виконаний з синтетичного матеріалу, що не викликає алергічних реакцій, не містить латекс. Матеріал виготовлення голки – аустенітна нержавіюча сталь. З'ємна атравматична голка з ковпачком та трьохгранною алмазною заточкою. Термін придатності 5 років з дати виготовлення вказаної на упаковці. Стерильний, апірогенний, нетоксичний. Індивідуальне пакування.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-04-06
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.