Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
21.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Емаль ПФ-115 біла, 2,8 кг., Rolax або еквівалент; емаль ПФ-115 блакитна, 2,8 кг., Rolax або еквівалент; емаль ПФ-115 жовта, 2,8 кг., Rolax або еквівалент; емаль ПФ-115 червона, 2,8 кг., Rolax або еквівалент; емаль ПФ-115 зелена, 2,8 кг., Rolax або еквівалент; емаль ПФ-115 сіра, 2,8 кг., Rolax або еквівалент; емаль ПФ-266 для підлоги (червоно-коричнева), 2,8 кг., Rolax або еквівалент; фарба інтер’єра стійка до миття «Матлатекс», 14 кг., Rolax або еквівалент
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-03-25
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.