Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
6.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
ДК 021:2015 : 33190000-8- Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні ( Зонди логопедичні постановочні, зонди логопедичні масажний їжак, комплект основних масажних зондів з 8 інструментів, зонди логопедичні диск вертушка великий, зонд логопедичний масажний №9 щипчики, комплект зондів масажних для миогимнастики з рухливими великими кульками, великий набір масажерів «Суджоку», контейнер для замочування логопедичних зондів, зонд логопедичний кульковий з суцільною металевою рукояткою, зажим для носа м`який для логопедичних занять, іграшка для автоматизації букви Р, міжпівкульові дошки, 60х30см, масажний стіл Ricardo Roma-60 бежевий, лупа, 100мм, обтяжена сенсорна іграшка «Вуж», дзеркало настільне логопедичне 10х15) для ІРЦ 32.0 штуки
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-03-24
open,belowThreshold
active
prozorro