Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
124.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Послуги включають в себе: Послуги з централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів (віддалено-за допомогою ліній, що комутуються, або інших з'єднань): Організація та супроводження каналів передачі даних між Замовником та Центром обробки даних Виконавця, що включає в себе організацію доступу до всесвітньої мережі Інтернет. Перенесення точки підключення каналу передачі даних за вимогою Замовника (за іншою адресою або в інше приміщення) тарифікується згідно тарифів оператора. Налагодження правил комутації пакетів та підтримка працездатності логічної структури обміну даними в локальній обчислювальній мережі. Налаштування та підтримка роботи маршрутизаторів та комутаторів. Налаштування, проведення діагностики та технічне обслуговування комп'ютерного та периферійного обладнання суду. Налаштування, проведення діагностики та технічне обслуговування системи моніторингу. Налаштування та підтримка роботи поштових серверів. Налагодження правил комутації пакетів та підтримка працездатності логічної структури обміну даними за допомогою віртуальної приватної захищеної мережі (VPN). Здійснення моніторингу працездатності та збору статистичних показників активного мережевого обладнання за допомогою спеціалізованої системи моніторингу, налаштування та підтримка її працездатності. Створення, зберігання, підтримка в актуальному стані, захист від знищення, пошкодження або несанкціонованого доступу центральної бази даних. Забезпечення передачі електронних копій судових рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень (надалі-«Реєстр») (за умови, що зазначені електронні копії судових рішень надіслані у форматі, який погоджений з держателем Реєстру). Забезпечення обміну інформацією між центральною базою даних (надалі-«ЦБД») та локальними базами даних. Під обміном інформацією мається на увазі приймання ЦБД та відправлення із ЦБД інформації, що погоджена із Виконавцем (за наявності каналів зв'язку доступу до всесвітньої мережі Інтернету Замовника). Послуги служби технічної підтримки: Консультаційна підтримка представників Замовника (надалі-«Користувачі») з питань використання комп'ютерного устаткування та програмного забезпечення (операційних систем), що використовуються у Замовника (протягом робочого дня з 09:00 до18:00 з понеділка по четвер, та з 09:00 до16:45 у п'ятницю за телефонами, за допомогою електронної пошти. Поточне адміністрування мережевого обладнання (віддалено-за допомогою ліній, що комутуються, або інших з'єднань). Поточне адміністрування серверного обладнання (контролери домену, поштові сервери, сервер автоматизованої системи документообігу) (віддалено-за допомогою ліній, що комутуються, або інших з'єднань). Якість послуг повинна відповідати умовам чинного законодавства в галузі централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів та технічної підтримки, а також відповідати умовам, що зазвичай висуваються до послуг такого виду.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-02-25
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.