Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
130.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Код ДК 021-2015 (CPV) 75250000-3 - Послуги пожежних і рятувальних служб (організація та здійснення аварійно-рятувального обслуговування, профілактична робота із запобігання (профілактики) виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру спрямовані на поліпшення техногенної безпеки об’єктів (територій) благоустрою рекреаційних зон та підвищення рівня підготовленості об’єкта до рятування людей та ліквідації надзвичайних ситуацій) 1.0 послуга
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-02-06
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.