Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
81.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Масло вершкове 72-73%, вагове або фасоване від 0,2 кг . Склад: жири та вершки коров’ячого молока 100%, однорідна консистенція. Запах: чистий, характерний для вершків, без сторонніх запахів, колір від світло-жовтого до жовтого. Смак: добре виражений вершковий, без сторонніх присмаків. Пакування: з маркуванням заводу виробника. Фасування: у картонні короба, а також брусками, загорнутими у пергамент, алюмінієву покашировану фольгу та інші полімерні матеріали. На кожній одиниці фасування повинна бути інформація:назва продукту, склад, вага нетто, дата виготовлення, назва та адреса виробника, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Без ГМО, без консервантів. Оцінка якості : ДСТУ . Документи що підтверджують якість та безпечність продукції. Термін придатності на момент поставки від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, не менше, ніж 90% . По заявці в телефонному режимі (1-3 рази в місяць) 920.0 кг
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-01-27
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.