Хто платив
Кому платив
Сума*
1 704.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Фінансування закупівлі природного газу виконуватиметься за рахунок бюджетних коштів, передбачені для фінансування відповідних видатків у 2020 році. Розрахунки за поставлений товар (природний газ) буть здійснюватися з дотриманням норм бюджетного законодавства України.
Відповідно до частини першої статті 23, частини першої статті 48 Бюджетного кодексу України Споживач бере бюджетні зобов’язання та здійснює платежі за цією закупівлею лише за наявності відповідних бюджетних призначень і тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисом згідно з бюджетним законодавством України. Споживач забезпечує реєстрацію бюджетних зобов'язань за цією закупівлею у порядку та в строки, встановлені бюджетним законодавством України.
Реєстрація бюджетних зобов'язань за цією закупівлею здійснюватиметься в межах наявних у Споживача бюджетних асигнувань на момент такої реєстрації. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за поставлений природний газ здійснюватиметься Споживачем протягом 10 (десяти) банківських днів з дати отримання Споживачем відповідного бюджетного фінансування (фактичного надходження коштів) на реєстраційний рахунок, з якого здійснитеся оплата за відповідний товар згідно з бюджетним законодавством.

Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-01-01
open,aboveThresholdUA
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.