Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
91.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Поточний ремонт вуличного освітлення в с.Зміїнець по вул.Слов'янська, вул.Затишна, вул.Нижній проїзд, вул.Молодіжна, вул.Шкільна, вул.Ланова, вул.Прилуцька, вул.Першотравнева, вул.Тиха, вул.Квіткова, вул.Велела, вул.Горіхова, вул.Журавлина, вул.Вишнева, вул.Ясенева, вул.Поштова, вул.Вереснева, вул.Березова, вул.Поліська, вул.Нижня, в с.Княгининок по вул.Поліська, в смт Рокині по вул.Лесі Українки, вул.Наукова, вул.Шкільна, с.Брище вул.Молодіжна, вул.Миру, с.Сирники по вул.Коняніна, та в с.Милуші по вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Тиха Луцького району Волинської області 1.0 роб
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2019-11-19
limited,reporting
terminated
prozorro